UVY0J222MPD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVY0J222MPD
UVY0J222MPD Hakkında
Nichicon UVY0J222MPD, 2200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtre devreleri ve DC uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 730.25 mA, 120 Hz'de 635 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 730.25 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 635 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V