UVR2W470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2W470MHD
UVR2W470MHD Hakkında
Nichicon UVR2W470MHD, 47 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketleme ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 480 mA, 120 Hz'de 300 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, güç kaynakları, yüksek voltaj devreler ve filtering uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 480 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V