UVR2W220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2W220MHD
UVR2W220MHD Hakkında
Nichicon UVR2W220MHD, 22 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ~ 85°C) güvenilir çalışma sunmaktadır. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 264 mA ve 120 Hz'de 165 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde kullanılan bu kondansatör, yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 264 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V