UVR2W010MPD
CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2W010MPD
UVR2W010MPD Hakkında
Nichicon UVR2W010MPD, 1 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ~ 85°C) çalışabilir. 2000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmiştir. Düşük frekansda (120 Hz) 23 mA, yüksek frekansda (10 kHz) 36.8 mA ripple akım değerlerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve dekouplaj uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile monte edilmesi gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V