UVR2W010MPA
CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR2W010MPA
UVR2W010MPA Hakkında
Nichicon UVR2W010MPA, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial tipte through-hole bağlantılı bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunan komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 36.8 mA ve 120 Hz'de 23 mA ripple akım değerlerine sahip olan UVR2W010MPA, audio amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V