UVR2V4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2V4R7MPD1TD
UVR2V4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR2V4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitansa sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu bileşen, 85°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. 10 kHz frekansında 104 mA ve 120 Hz frekansında 65 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan kondansatör, genel amaçlı DC güç kaynakları, analog devreleri, filtreler ve coupling/decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Yüksek voltaj endüstriyel uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 104 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V