UVR2V2R2MPA
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2V2R2MPA
UVR2V2R2MPA Hakkında
Nichicon UVR2V2R2MPA, 2.2µF kapasitanslı, 350V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 2000 saat yaşam süresi 85°C'de garantilidir. Düşük frekans (120 Hz) ripple current'i 38 mA, yüksek frekans (10 kHz) ripple current'i 60.8 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu kondansatör polarity'ye sahiptir. Componentin üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V