UVR2V221MRD
CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR2V221MRD
UVR2V221MRD Hakkında
Nichicon UVR2V221MRD, 220 µF kapasitanslı 350V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenir. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi sunar. 10 kHz'de 1.36 A, 120 Hz'de 850 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, analog devreler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V