UVR2V221MRA
CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2V221MRA
UVR2V221MRA Hakkında
Nichicon UVR2V221MRA, 220µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 120 Hz'de 850 mA ve 10 kHz'de 1.36 A ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans sınırları içindedir. Anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektrolitik depolama uygulamalarında tercih edilir. Ürün şu anda üretim dışı (obsolete) olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V