UVR2V101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2V101MHD
UVR2V101MHD Hakkında
Nichicon UVR2V101MHD, 100 µF kapasitesi ve 350 V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu komponentin 2000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 944 mA ve 120 Hz'de 590 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 944 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V