UVR2V100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2V100MPD1TD
UVR2V100MPD1TD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVR2V100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Radial, Can tipinde kasa ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat yaşam süresi sunar. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 184 mA ve 120 Hz'de 115 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 184 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V