UVR2G4R7MPA
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR2G4R7MPA
UVR2G4R7MPA Hakkında
Nichicon UVR2G4R7MPA, 4.7 µF kapasiteli, 400V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole teknolojisi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ripple akım özelliği 10 kHz'de 112 mA, 120 Hz'de 70 mA'dir. -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklık aralığında çalışmaktadır. Endüstriyel kontrol devreleri, güç kaynakları ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücülerde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 112 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V