UVR2F4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F4R7MPD1TD
UVR2F4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR2F4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitansına sahip radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, ±20% toleransa ve 85°C'de 2000 saat ömrüne sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli olarak kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 10 kHz'de 104 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akımı kapasitesi vardır. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 104 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V