UVR2F470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F470MHD
UVR2F470MHD Hakkında
Nichicon UVR2F470MHD, 47 µF kapasitansı ve 315 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalara yönelik radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür sağlar. 120 Hz'de 340 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V