UVR2F331MRA
CAP ALUM 330UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F331MRA
UVR2F331MRA Hakkında
Nichicon UVR2F331MRA, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa ile through-hole montaj özelliğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında çalışır. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta verilir ve -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 2 A, 120 Hz'de 1.25 A'dir. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanıldığı kondansatörler, artık kullanılmayan (obsolete) ürün kategorisindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V