UVR2F330MHD1TN
CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F330MHD1TN
UVR2F330MHD1TN Hakkında
Nichicon UVR2F330MHD1TN, 33µF kapasitanslı, 315V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere entegre edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz frekansda 440 mA, 120 Hz frekansda 275 mA ripple current kapasitesine sahip ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 440 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V