UVR2F2R2MPA
CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F2R2MPA
UVR2F2R2MPA Hakkında
Nichicon UVR2F2R2MPA, 2.2 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Radial, can tip kasa ile through-hole montajı desteklemektedir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisinde bulunur. 120 Hz'de 33 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtre devreleri ve dekouplaj uygulamalarında kullanılabilir. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V