UVR2F221MRA
CAP ALUM 220UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F221MRA
UVR2F221MRA Hakkında
Nichicon UVR2F221MRA, 220 µF kapasitansı ve 315V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans değerine ve 2000 saat @ 85°C ömür süresine sahiptir. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 120 Hz'de 850 mA, 10 kHz'de 1.36 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama devrelerinde kullanılır. Parça durumu obsolete olup stok sınırlıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V