UVR2F220MPA
CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F220MPA
UVR2F220MPA Hakkında
Nichicon UVR2F220MPA, 22 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi verilir. Radial can paket tipinde sunulan bileşen, through-hole montajına uyundur. 10 kHz'de 304 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 304 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V