UVR2F220MHD1TO
CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2F220MHD1TO
UVR2F220MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR2F220MHD1TO, 22 µF kapasitansına sahip 315V yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 304 mA, 120 Hz'de 190 mA ripple current kapasitesi ile AC filtrasyonu, enerji depolaması ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 304 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V