UVR2E4R7MPA
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2E4R7MPA
UVR2E4R7MPA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVR2E4R7MPA, 4.7 µF kapasitans değerine ve 250V rated voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değeri ile polarize tasarımı; 88 mA @ 10 kHz yüksek frekans ve 55 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, depolama ve bypass uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 88 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V