UVR2E470MHD1TO
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2E470MHD1TO
UVR2E470MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR2E470MHD1TO, 47 µF kapasitanslı 250V rated radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür elde eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük frekansta (120 Hz) 300 mA, yüksek frekansta (10 kHz) 480 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 480 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V