UVR2E470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2E470MHD
UVR2E470MHD Hakkında
Nichicon UVR2E470MHD, 47 µF kapasitanslı 250V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde filtreleme, düzenleme ve enerjinin depolanması görevlerini yerine getirir. ±20% tolerans ile standart değer aralığında işletim sıcaklığı -40°C ile 85°C arasında değişebilen bu bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 480 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V