UVR2E101MHA
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2E101MHA
UVR2E101MHA Hakkında
Nichicon UVR2E101MHA, 100µF kapasitanslı, 250V rated voltajda radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipinde tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, 10 kHz'de 832 mA ve 120 Hz'de 520 mA ripple akımını destekler. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. Radial Can paketinde sunulan komponent, ±20% tolerans değeri ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 832 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V