UVR2D4R7MPA
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D4R7MPA
UVR2D4R7MPA Hakkında
Nichicon UVR2D4R7MPA, 4.7 µF kapasitansına sahip 200V nominal voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirtilen ürün, genel amaçlı uygulamalarda ve güç kaynağı filtreleme devreleri, ses frekansı amplifikatörleri, zaman kontrol devreleri gibi birçok elektronik uygulamada kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla yerleştirilir. 10 kHz'de 88 mA ve 120 Hz'de 55 mA ripple akım kapasitesi ile sabit ve değişken elektrik yüklerine dayanıklıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 88 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V