UVR2D471MRD6
CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D471MRD6
UVR2D471MRD6 Hakkında
Nichicon UVR2D471MRD6, 470 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan bu bileşen, genel amaçlı elektronik devrelerde güç kaynakları, filtre ve stabilizasyon işlevleri görmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 2000 saat ömrü 85°C'de sürdürmektedir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans aralığında ve 1.78A ripple current kapasitesine sahip olup, endüstriyel ve tüketici elektronikleri başta olmak üzere çeşitli uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V