UVR2D470MHD1TO
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D470MHD1
UVR2D470MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR2D470MHD1TO, 47 µF kapasiteli 200V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde through-hole montaj şekline sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 432 mA ve 120 Hz'de 270 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 432 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V