UVR2D331MRD6
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D331MRD6
UVR2D331MRD6 Hakkında
Nichicon UVR2D331MRD6, 330 µF kapasitansı ve 200 V rated voltage ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerance ile üretilen bu komponentin operating temperature aralığı -40°C ile 85°C arasında olup, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.2535 A ve 120 Hz'de 1.09 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılan bu kondansatör, through-hole montaj türüne uygun bir radial can paketinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2535 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V