UVR2D330MHD1TO
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D330MHD1
UVR2D330MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR2D330MHD1TO, 33 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through hole montajına uygun radial, can paket tipinde sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 368 mA, düşük frekansta (120 Hz) 230 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V