UVR2D2R2MED1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D2R2MED1TD
UVR2D2R2MED1TD Hakkında
Nichicon UVR2D2R2MED1TD, 2.2 µF kapasitansa sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 120 Hz'de 33 mA ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V