UVR2D2R2MED
CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D2R2MED
UVR2D2R2MED Hakkında
Nichicon UVR2D2R2MED, 2.2 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 120 Hz'de 33 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve bypass uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V