UVR2D2R2MEA
CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D2R2MEA
UVR2D2R2MEA Hakkında
Nichicon UVR2D2R2MEA, 2.2 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V rated voltage ile tasarlanmış olan bu radial bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ve 33 mA ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Endüstriyel, tüketici ve ses uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Komponent artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V