UVR2D220MPD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D220MPD1TD
UVR2D220MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR2D220MPD1TD, 22µF kapasitansına ve 200V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 272 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve düzeltme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V