UVR2D101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D101MHD
UVR2D101MHD Hakkında
Nichicon UVR2D101MHD, 100 µF kapasitanslı, 200V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. Radial, through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında, 2000 saat ömür garantisi sunar. 85°C sıcaklıkta. Yüksek frekanslı devrelerde 848 mA (10 kHz) ve düşük frekanslı devrelerde 530 mA (120 Hz) ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans değeriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 848 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V