UVR2D101MHA
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2D101MHA
UVR2D101MHA Hakkında
Nichicon UVR2D101MHA, 100µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilmek üzere üretilmiştir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 848 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 848 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V