UVR2C4R7MED1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C4R7MED1TD
UVR2C4R7MED1TD Hakkında
Nichicon UVR2C4R7MED1TD, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahip bu radial kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 80 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, regülatör devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V