UVR2C471MRD
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C471MRD
UVR2C471MRD Hakkında
Nichicon UVR2C471MRD, 470 µF kapasitanslı, 160V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenerek bağlanır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current yüksek frekansda 1.62A (10kHz), düşük frekansda 1.41A (120Hz) olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial Can kasa tipindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6215 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V