UVR2C470MHA
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C470MHA
UVR2C470MHA Hakkında
Nichicon UVR2C470MHA, 47 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Cihaz, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 10 kHz'de 432 mA ripple akım ve 120 Hz'de 270 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Through Hole montaj tipine sahip radial can paket formatındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 432 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V