UVR2C3R3MED
CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C3R3MED
UVR2C3R3MED Hakkında
Nichicon UVR2C3R3MED, 3.3 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile çalışmaya uygun olan bu radial, can paketli komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans aralığında değerlendirilir. 10 kHz'de 64 mA ve 120 Hz'de 40 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devrelerinde kullanılan endüstriyel kalitede bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 64 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V