UVR2C330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C330MPD1TD
UVR2C330MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR2C330MPD1TD, 33 µF kapasitesi ve 160 V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, enerji depolama ve filtreleme işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransı ile 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışır, ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 328 mA ve 120 Hz'de 205 mA'dir. Polar yapısı nedecesi doğru polariteye bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 328 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V