UVR2C221MHA
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C221MHA
UVR2C221MHA Hakkında
Nichicon UVR2C221MHA, 220 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere dikey yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% toleranslı kondansatör, 10 kHz'de 1.28 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler, enerji depolama ve sinyal bağlantı devrelerinde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V