UVR2C220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR2C220MPD
UVR2C220MPD Hakkında
Nichicon UVR2C220MPD, 22 µF kapasitansyonlu radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Yüksek frekansta (10 kHz) 248 mA ripple akımı kapasitesine ve düşük frekansta (120 Hz) 155 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 248 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V