UVR2C220MPA
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C220MPA
UVR2C220MPA Hakkında
Nichicon UVR2C220MPA, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 248 mA ve 120 Hz'de 155 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bileşen Obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 248 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V