UVR2C100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2C100MPD1TD
UVR2C100MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR2C100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı 160V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole radial montajla tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömürlüdür. ±20% toleransa sahiptir. Düşük frekansta (120 Hz) 80 mA, yüksek frekansta (10 kHz) 128 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 128 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V