UVR2AR22MDD
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2AR22MDD
UVR2AR22MDD Hakkında
Nichicon UVR2AR22MDD, 0.22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleriyle devre tasarımlarında filtre, decoupling ve enerji depolama görevlerini yerine getirir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 9.4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V