UVR2A4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A4R7MDD1TD
UVR2A4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UVR2A4R7MDD1TD, 4.7 µF kapasitesi ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 90 mA ve 120 Hz'de 45 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve by-pass devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V