UVR2A471MHD1TN
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A471MHD1TN
UVR2A471MHD1TN Hakkında
Nichicon UVR2A471MHD1TN, 470 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Ripple current yeteneği, 10 kHz'de 1.5 A ve 120 Hz'de 1 A olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V