UVR2A471MHA
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A471MHA
UVR2A471MHA Hakkında
Nichicon UVR2A471MHA, 470µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 2000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilidir. Düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1A, yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 1.5A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve timing devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V