UVR2A470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR2A470MPD1TD
UVR2A470MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR2A470MPD1TD, 47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile tasarlanmış radial montaj tipinde through-hole bileşendir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi (85°C'de) özellikleri vardır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 460 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 460 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V