UVR2A470MPD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR2A470MPD
UVR2A470MPD Hakkında
Nichicon UVR2A470MPD, 47 µF kapasitanslı radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi (85°C'de) sunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 460 mA yüksek frekans ripple akımı (10 kHz) ve 230 mA düşük frekans ripple akımı (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Through hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında yaygın olarak yer almaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın şekilde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 460 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V